Неділя, 23 липня 2017 року

:: ..

Україна входить в п'ятірку світових лідерів з виробництва меду. Бджільницька тематика відома у нашому краї кілька тисяч років. Дотепер на Українському Поліссі зберігся унікальний автентичний спосіб добування меду у підвішених на деревах бортях. Мед і медові продукти українці здавна використовують для харчування та лікування. У наш час "медова" тема поширена у косметології, лікуванні, оздоровленні та, останнім часом, у туризмі, як окремий підвид екологічного туризму.
В галузі бджільництва працює кількасот тисяч (!) громадян України: як професійних пасічників, так і аматорів. Переважна більшість їх знаходиться у сільській місцевості, а тому має багато шансів до широкого залучення в туризмі.

Запрошуємо всіх зацікавлених даною темою до участі.

Організатори: Українська асоціація активного та екологічного туризму та Всеукраїнське Братство Бджолярів України.

Конференція відбудеться за участі іноземних гостей з Польщі, Туреччини та Словенії, за підтримки Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Інформаційний партнер: журнал "Міжнародний туризм".

Захід відбудеться за адресою: Київ, Броварський пр-т, 15, Міжнародний виставковий центр, павільйон №1, Синій зал, з 10 до 14 год.

Вхід вільний, проте необхідна попередня реєстрація на е-мейл info@uaeta.org з темою "Участь у конференції з апітуризму".


Теги: Новини туризму,

залишити коментар

Схожі новини

коментарів

Залишити коментар

Залишіть світ відгук про новину

(обов'язкове поле)
A- A A+
^
There have been 559 visitors to this websiteThere have been 559 visitors to this websiteThere have been 559 visitors to this website