Середа, 16 серпня 2017 року

:: ..

У фільмі розповідається про їх бачення, щодо ведення сучасного приватного господарства, про ферму, яка є відкритою до співпраці, не типовою для України та пропагує виробництво екологічно чистої продукції.

"Турінформ Закарпаття" розпочав ініціативу з популяризації місцевих традиційних продуктів. Перший фільм із серії "Традиції Закарпаття" про еко-ферму "Зелений Гай" демонструє життя родинної ферми простого українського села. Ідея з'явилася декілька років тому, коли ми з відеографом Іваном Бабущаком їздили Закарпаттям та фотографували наші краєвиди для популяризації туризму в області – зазначає автор ідеї Олександр Коваль.

Цей фільм має популяризувати не лише сам процес виробництва екологічно чистих продуктів харчування, але й показати, що робота фермера є не менш важливою за інші професії – зазначає відеограф  Іван Бабущак.

Еко-ферма "Зелений гай" не схожа на інші закарпатські ферми. Тут специфіка догляду за худобою полягає в тому, що тваринам забезпечено вільний доступ до відкритого простору в усі пори року. Взимку хлів обігрівається і це забезпечує належний температурний режим для тварин. Раціон худоби ретельно підібраний і складається з чистих та натуральних кормів, свиней підгодовують молоком.

Фільм демонструє приклад того, як маючи бажання відкрити ферму знайти рішення дуже просто. Невелике родинне господарство родини Дель Соль, займається вирощуванням кіз, свиней та виробляє якісні продукти харчування: козячий сир та м'ясні вироби.

Щодня ми замислюємося: що ми їмо? У час, коли всі думають про гроші, заробіток, є ті, хто думає про справжній смак, здорову їжу та майбутнє, зберігаючи традиційні технології, формуючи тим самим культуру споживання натуральних продуктів. Якщо Ви турбуєтеся про своє здоров'я, або якщо Вам набридло хвилюватися  за якість куплених продуктів у супермаркетах, формуйте навколо себе контакти фермерів, яким довіряєте – зазначає господар еко-ферми "Зелений Гай" Орест Дель Соль.

Переглянути відео:

Турінформ Закарпаття


Теги: Новини туризму,

залишити коментар

Схожі новини

коментарів

Залишити коментар

Залишіть світ відгук про новину

(обов'язкове поле)
A- A A+
^
There have been 449 visitors to this websiteThere have been 449 visitors to this websiteThere have been 449 visitors to this website