П'ятниця, 20 січня 2017 року

Співоче поле запрошує на фестиваль квітів

10:16:30 26.08.2012 0

Як повідомляє Київська міськдержадміністрація, з 24 серпня по 9 вересня на Співочому полі пройде щорічна міська виставка квітів, присвячена фольклорним мотивам.

П'ятдесят сьома за рахунком виставка квітів у центрі Києва буде присвячена темі "Мелодія українських казок". Всього для створення композицій висадили близько 300 тисяч квітів.

Над проектом працювали дизайнери комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень районів та комунального об'єднання "Київзеленбуд". Саме вони створили об'ємно-просторові композиції з квітів: "Ходить гарбуз по городу", "Казка про жар-птиці і вовка", "Колосок" та багато інших.

Загальна площа квіткових композицій становить близько 2500 кв. м. Квіти представлені найрізноманітніші - від звичайних однорічних рослин (агератум, тагетіс, бегонія, петунія, альтернатера, цинерарія, колеус) до багаторічних і зрізаних квітів, які спеціально вирощували для свята.
Під час виставки квітів (з 24 серпня по 9 вересня) буде працювати і виставка-ярмарок, на якій будуть представлені роботи як професійних квітникарів, так і аматорів квітникарства.

Цього року на території парку вже пройшла II щорічна виставка тюльпанів і виставка, приурочена до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Теги: Новини туризму, Співоче поле, фестиваль квітів, Київ, куди піти

залишити коментар

Схожі новини

  • Погода в Києві на 18 - 22 січня

    07:36:23 18.01.2017 0

    Як інформує Український гідрометцентр, вранці 18 січня в столиці очікується туман видимість 200-500 м, то ж водіям та пішоходам слід посилити максимальну вагу на дорогах.

  • Київ запрошує на ярмарок

    09:58:55 06.01.2017 0

    За сприяння Київської міської і районних в місті Києві державних адміністрацій, враховуючи звернення мешканців столиці та з метою більш повного задоволення потреб споживачів у сільськогосподарській продукції до 6 січня в столиці будуть проведені сезонні ярмарки, на яких передбачено продаж сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за всіма групами товарів.

0 коментарів

Залишити коментар

Залишіть світ відгук про новину

(обов'язкове поле)
A- A A+
^
There have been 74 visitors to this websiteThere have been 74 visitors to this website