Четвер, 24 липня 2014 року

Співоче поле запрошує на фестиваль квітів

10:16:30 26.08.2012 0

Як повідомляє Київська міськдержадміністрація, з 24 серпня по 9 вересня на Співочому полі пройде щорічна міська виставка квітів, присвячена фольклорним мотивам.

П'ятдесят сьома за рахунком виставка квітів у центрі Києва буде присвячена темі "Мелодія українських казок". Всього для створення композицій висадили близько 300 тисяч квітів.

Над проектом працювали дизайнери комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень районів та комунального об'єднання "Київзеленбуд". Саме вони створили об'ємно-просторові композиції з квітів: "Ходить гарбуз по городу", "Казка про жар-птиці і вовка", "Колосок" та багато інших.

Загальна площа квіткових композицій становить близько 2500 кв. м. Квіти представлені найрізноманітніші - від звичайних однорічних рослин (агератум, тагетіс, бегонія, петунія, альтернатера, цинерарія, колеус) до багаторічних і зрізаних квітів, які спеціально вирощували для свята.
Під час виставки квітів (з 24 серпня по 9 вересня) буде працювати і виставка-ярмарок, на якій будуть представлені роботи як професійних квітникарів, так і аматорів квітникарства.

Цього року на території парку вже пройшла II щорічна виставка тюльпанів і виставка, приурочена до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Теги: Новини туризму, Співоче поле, фестиваль квітів, Київ, куди піти

залишити коментар

Схожі новини

  • Древній Київ запрошує на День Хрещення Русі

    08:35:29 23.07.2014 1

    Прадавні події, що пов’язані із прийняттям християнської віри, будуть відтворені в театралізованих постановках 26-27 липня у Древньому Києві в «Парку Київська Русь».

  • Співоче поле запрошує киян та гостей столиці на фестиваль "Мир без вогню"

    21:13:55 18.07.2014 0

    Соціально-благодійна акція «Мир без вогню» складається з: офіційної частини, української етнічної частини, музично-розважальної частини під час якої на території парку будуть проводиться майстер-класи, розважальні заходи, дитячий майданчик, виступ небайдужих музичних гуртів, дизайнерське дефіле, аукціон зі збору грошей для дітей та сімей біженців із зони АТО, а також концертної програми за участі спеціально запрошених гостей учасників акції.

0 коментарів

Залишити коментар

Залишіть світ відгук про новину

(обов'язкове поле)
A- A A+
^