Субота, 19 квітня 2014 року
Стрічка RSS     Facebook Ми у Facebook     Twitter Ми у Twitter  
 

Співоче поле запрошує на фестиваль квітів

Співоче поле

Як повідомляє Київська міськдержадміністрація, з 24 серпня по 9 вересня на Співочому полі пройде щорічна міська виставка квітів, присвячена фольклорним мотивам.

П'ятдесят сьома за рахунком виставка квітів у центрі Києва буде присвячена темі "Мелодія українських казок". Всього для створення композицій висадили близько 300 тисяч квітів.

Над проектом працювали дизайнери комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень районів та комунального об'єднання "Київзеленбуд". Саме вони створили об'ємно-просторові композиції з квітів: "Ходить гарбуз по городу", "Казка про жар-птиці і вовка", "Колосок" та багато інших.

Загальна площа квіткових композицій становить близько 2500 кв. м. Квіти представлені найрізноманітніші - від звичайних однорічних рослин (агератум, тагетіс, бегонія, петунія, альтернатера, цинерарія, колеус) до багаторічних і зрізаних квітів, які спеціально вирощували для свята.
Під час виставки квітів (з 24 серпня по 9 вересня) буде працювати і виставка-ярмарок, на якій будуть представлені роботи як професійних квітникарів, так і аматорів квітникарства.

Цього року на території парку вже пройшла II щорічна виставка тюльпанів і виставка, приурочена до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах facebook та twitter.


завантаження реклами...

Notice: Undefined variable: err in /var/www/cdtouri2105/data/www/tourismnews.com.ua/index.php on line 1839
Ваше ім'я:


Коментар:


перевірочне число: 70209

по даній новині коментарі відсутні...
 
 
Слідкуйте за нами
Зв'язок

E-mail: info@tourismnews.com.ua

Valid XHTML 1.0 Transitional

Правильний CSS!

[Valid RSS]

Яндекс.Метрика
bigmir)net TOP 100