Понеділок, 29 травня 2017 року

Співоче поле запрошує на фестиваль квітів

10:16:30 26.08.2012 0

Як повідомляє Київська міськдержадміністрація, з 24 серпня по 9 вересня на Співочому полі пройде щорічна міська виставка квітів, присвячена фольклорним мотивам.

П'ятдесят сьома за рахунком виставка квітів у центрі Києва буде присвячена темі "Мелодія українських казок". Всього для створення композицій висадили близько 300 тисяч квітів.

Над проектом працювали дизайнери комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень районів та комунального об'єднання "Київзеленбуд". Саме вони створили об'ємно-просторові композиції з квітів: "Ходить гарбуз по городу", "Казка про жар-птиці і вовка", "Колосок" та багато інших.

Загальна площа квіткових композицій становить близько 2500 кв. м. Квіти представлені найрізноманітніші - від звичайних однорічних рослин (агератум, тагетіс, бегонія, петунія, альтернатера, цинерарія, колеус) до багаторічних і зрізаних квітів, які спеціально вирощували для свята.
Під час виставки квітів (з 24 серпня по 9 вересня) буде працювати і виставка-ярмарок, на якій будуть представлені роботи як професійних квітникарів, так і аматорів квітникарства.

Цього року на території парку вже пройшла II щорічна виставка тюльпанів і виставка, приурочена до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Теги: Новини туризму, Співоче поле, фестиваль квітів, Київ, куди піти

залишити коментар

Схожі новини

0 коментарів

Залишити коментар

Залишіть світ відгук про новину

(обов'язкове поле)
A- A A+
^
There have been 1499 visitors to this websiteThere have been 1499 visitors to this websiteThere have been 1499 visitors to this websiteThere have been 1499 visitors to this website