Неділя, 23 липня 2017 року

:: ..

Привезуть вони в подарунок "Маланку" - театралізоване народне дійство, дзвінкоголосі колядки і щедрівки та щирі віншування.
 
А пан Василь під відкритим небом у великому чугунному казані приготує для всіх гостей найбільший в світі смачний гуцульський банош зі шкварками, грибами, бринзою, маючи намір встановити новий кухарський рекорд, щоб потрапити до "Книги рекордів України" та "Книги рекордів ТК "Буковель".
 
А ще іменинник та організатор етнофестивалю обіцяє влаштувати веселу гуцульську забаву з народними гуляннями, залицяннями, ворожіннями, заклинаннями, частуваннями, піснями та танцями під чарівні звуки скрипки та цимбал.
 
До участі у Фестивалі запрошуються фольклорно-етнографі колективи, "Маланки", солісти, ансамблі, хорові колективи та всі ті, хто бажає прославити Бога різдвяними піснеспівами, колядками та щедрівками. Усі учасники фестивалю будуть нагороджені дипломами та сувенірами.
 
Місце проведення фестивалю: туристичний комплекс "Буковель",
с. Поляниця, Яремчанської міськради, Івано-Франківської області.
 

Збір учасників 14 січня 2012 року о 12.00 год. біля центральної рецепції. 


Теги: Новини туризму,

залишити коментар

Схожі новини

коментарів

Залишити коментар

Залишіть світ відгук про новину

(обов'язкове поле)
A- A A+
^
There have been 640 visitors to this websiteThere have been 640 visitors to this websiteThere have been 640 visitors to this website